Гриби Лисички (препарат проти паразитів, очистка печінки, детоксикація, гепатит, дисбактеріоз, схуднення)
Антигельмінт-БІО
Володіє вираженою протипаразитарної активністю без негативного впливу на організм.
Склад: сухі мікронізовані гриби лисички звичайні (Cantharellus cibarius).
Властивості препарату Антигельмінт-Біо
Властивості: лисички містять полісахариди: хитинманнозу, ергостерол і траметонолиновую кислоту.
Хитинманноза – речовина з сильними антигельмінтними властивостями. Наявність хитинманнозы у складі гриба пояснює, чому лисички ніколи не бувають червивими. Хитинманноза проникає через оболонку гельмінта і викликає блокування його нервових рецепторів, сприяє загибелі яєць паразитів. Це речовина нетоксичні для людини і не вражає печінку.
Ергостерол – провітамін D2 (ергокальциферол), основною функцією якого є забезпечення всмоктування кальцію і фосфору із продуктів харчування в тонкому кишечнику. Вітаміни групи D є незамінною частиною харчового раціону людини. Ергостерол впливає на ферменти печінки, нормалізує її функцію.
Траметонолінова кислота сприяє очищенню та відновленню печінки, а також ослаблення вірусів гепатиту.
Лисички містять незамінні амінокислоти (фенілаланін, гістидин, ізолейцин, лейцин, треонін, метіонін, валін, лізин, триптофан); замінні амінокислоти (цистин, глутамінова кислота, аспарагінова кислота, аргінін, тирозин та ін); ацетиленові жирні кислоти; вітаміни: ергокальциферол (D2), піридоксин (В6), аскорбінову кислоту (С), нікотинову кислоту (PP), фолієву кислоту (В9), пантотенову кислоту (В5), рибофлавін (В2), бета-каротин (провітамін А); мінеральні елементи: хром, кобальт, мідь, марганець, калій, нікель, цирконій, ванадій; клітковину; не містять крохмалю і сахарози.
Поширеність гельмінтозів серед населення, в тому числі серед дитячого населення, недостатня ефективність і токсичність синтетичних антигельмінтних препаратів, нерідко виникають алергічні реакції у пацієнтів мотивують вчених на створення нових натуральних і безпечних протипаразитарних засобів, у тому числі і на основі грибів.
Що за гриб лисичка
Лисички називають «лісовими королевами», їх вживали в їжу ще в часи римської імперії. У Франції в XVII столітті гриби подавали тільки аристократам. Нормани використовували лисички як засіб для підвищення чоловічої сили, тому ці гриби обов'язково входили до весільне меню. Вперше офіційно описав лисичку Карл Лінней у 1753 році.
Чому лисичка так називається? Може бути, тому що руда, схожа на лисицю? Обидва слова – і лисиця, і лисичка (гриб), походять від одного і того ж давньоруського «лисый», що означає «жовтий» або «рудий».
Чим корисні лисички?
Яскравий помаранчевий колір лисички обумовлений наявністю в ній бета-каротину. Лисички багаті вітамінами і мінералами.
Особливу цінність представляють протипаразитарні властивості лисичок, які виявляють полісахариди у складі грибів:
• хитинманноза – речовина, яке виявляє антигельмінтні властивості, руйнуючи нервові центру паразитів, обволікаючи і розчиняючи їх яйця, рятує, таким чином кишечник людини і тварин від глистових інвазій. Саме завдяки хитинманнозе лисички ніколи не бувають червивими.
• ергостерол – провітамін D2 (ергокальциферол), основною функцією якого є забезпечення всмоктування кальцію і фосфору із продуктів харчування в тонкому кишечнику. Вітаміни групи D є незамінною частиною харчового раціону людини. Ергостерол позитивно впливає на активність печінкових ферментів, тому лисички корисні при гепатитах і гепатозах.
• траметонолінова кислота – сприяють очищенню та відновленню печінки, а також ослаблення вірусів гепатиту.
Цікавий факт, що стосується лисичок, був встановлений порівняно недавно – в 2012 р. корейськими вченими з плодових тіл лисичок були виділені ацетиленові жирні кислоти, що регулюють експресію гена, що кодує рівень «гормону голоду» – лептину. Тому ацетиленові жирні кислоти лисичок можуть надавати позитивний вплив при цукровому діабеті і сприяти спалюванню жирів в організмі людини.
Лисички багаті вітамінами, гриби містять: ергокальциферол (D2), піридоксин (В6), аскорбінову кислоту (С), нікотинову кислоту (PP), фолієву кислоту (В9), пантотенову кислоту (В5), рибофлавін (В2), бета-каротин (провітамін А); мінеральні елементи: хром, кобальт, мідь, марганець, калій і ін, клітковину. До складу входять незамінні і замінні амінокислоти, ацетиленові жирні кислоти обумовлюють корисна дія грибів лисичок для людини.
Дія:
- володіє вираженою протипаразитарної активністю без негативного впливу на організм;
- відновлює клітини печінки, є допоміжним засобом при лікуванні захворювань печінки;
- покращує біоценоз кишечника, пригнічує гнильну флору, сприяючи зростанню природної мікробіоти кишечника людини;
- підвищує стійкість організму до інфекційних захворювань, має протизапальну дію;
- підвищує гостроту зору, покращує сутінковий зір, зменшує сухість слизових оболонок;
- перешкоджає старінню організму за рахунок вираженої антиоксидантної дії;
- попереджає ризик розвитку новоутворень;
- ацетиленові жирні кислоти в складі продукту регулюють ряд генів, що беруть участь у жировому і вуглеводному обміні, кодують рівень «гормону голоду» лептин, знижують апетит, сприяють «спалювання жирів»;
- нормалізує сон, усуває підвищену нервозність, усуває симптоми хронічної втоми.
Рекомендації по застосуванню.
У комплексній терапії:
- кишкових гельмінтозів: аскаридозу, ентеробіозу (у тому числі, у разі неефективності проведеного лікування синтетичними антигельмінтними препаратами, алергії на антигельмінтні препарати);
- гепатитів, гемангіом печінки, жирової дистрофії печінки;
- зниження гостроти зору, погіршення сутінкового зору;
- дефіциту вітаміну D;
- інтоксикації алкоголем, лікарськими препаратами, отрутами;
- ожиріння, порушень вуглеводного і ліпідного обмінів;
- стресу, синдрому хронічної втоми, безсоння.
Застосування: дорослим приймати по 2 капсули 3 рази на день, за 20-30 хвилин до їжі. Тривалість прийому – 1 місяць.
Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту, дитячий вік до 3-х років, вагітність, годування груддю.
ФОРМА ВИПУСКУ
Капсули масою 0,4 г (вміст капсули - 0,3 г),
90 капсул в пластмасовій банці.
Основні | |
---|---|
Виробник | Argo |
Країна виробник | Польща |
Кількість в упаковці | 90 шт. |
Форма випуску | Капсули |
- Ціна: 1 789,20 ₴