Glycolic acid 35%
Салонна процедура у вас вдома!
- Глибоке очищення
- Імпульс до оновлення
- Згладжування зморшок
Гліколевий пілінг призначений для глибокого очищення шкіри і стимуляції процесів регенерації.
Гліколева кислота видаляє шари ороговілих клітин, значно прискорюючи процес їх природного злущення. За рахунок цього звужуються пори, зменшується кількість комедонів і акне, поліпшується колір обличчя, підвищується тургор і еластичність шкіри.
В результаті глибокого очищення клітини епідермісу починають активно ділитися, збільшується вироблення шкірою колагену, еластину, гіалуронової кислоти та інших корисних речовин. За рахунок цього зменшується глибина зморшок, в тому числі мімічних, згладжуються рубці, постакне, відбувається освітлення веснянок, вікових пігментних плям.
СКЛАД:
Гліколевий пілінг: гліколева кислота; вода; карбоксиметилцелюлоза; гідроксид натрію; амінокислоти: лізин, таурин, карнітин.
Нейтралізатор постпилинг: вода; пантенол; гидрованс; бісаболол; гідрокарбонат натрію; карбомер; фенилэтанол; етілгексілгліцерін; амінокислоти: лізин, таурин, карнітин.
Два флакону в упаковці
1. Гліколева кислота 35%, 60 мл.
2. Нейтралізатор кислоти, 60 мл
ЗАСТОСУВАННЯ:
Увага!
• Гліколева кислота – сильнодіюча речовина, неправильне застосування може призвести до опіку.
• Будь ласка, ознайомтеся з протипоказаннями і зробіть тест на чутливість (алергію). За 1 добу до процедури нанесіть трохи засобу за допомогою ватного диска на внутрішню ліктьову поверхню, залиште на 1-2 хв, потім змийте водою. Нормою є невелике почервоніння протягом 1-2 годин, яка потім проходить. Якщо після тесту спостерігається свербіж, набряк, тривалий і (або) інтенсивне почервоніння (ознаки алергічної реакції) – даним засобом Вам користуватися не можна.
• Гліколевий пілінг підвищує чутливість шкіри до ультрафіолету, що збільшує ризик появи пігментних плям. Тому процедури проводяться тільки пізно восени або взимку.
1. Підготовчий етап
Якщо раніше ви не використовували косметику з фруктовими (AHA) кислотами, перед проведенням пілінгу потрібно підготувати шкіру. Для цього за тиждень до процедури щодня слід застосовувати засоби з низьким (2-10%) вмістом фруктових кислот і, поступово збільшуючи час нанесення, уважно стежити за реакцією шкіри. Для підготовки також можна використовувати Гліколевий пілінг 35%, розведений водою до потрібної концентрації, або наноситься по 2-3 краплі на добре змочений ватний диск.
2. Нанесення пілінгу
• Рекомендуємо проводити процедуру перед дзеркалом.
• Очистити обличчя за допомогою пінки, лосьйону або тоніка.
• Використовуючи веерообразную пензлик або ватний диск, нанесіть гліколевий пілінг (флакон №1) спочатку на ділянки з більш щільною шкірою (підборіддя, лоб), потім – з більш тонкої (щоки, ніс). Уникайте області навколо очей. Кожен ділянку потрібно обробити один раз, виконуючи рівні руху, без натиску.
• Час експозиції пілінгу при першій процедурі – не більше 1 хвилини. У наступних процедурах його можна збільшити до 2 хвилин в домашніх умовах і до 5 хвилин – в умовах косметичного салону. Кожен раз уважно стежте за своїми відчуттями і реакцією шкіри. При красноте і сильному печінні негайно нанесіть нейтралізатор, потім промийте обличчя водою.
3. Нейтралізація
Після закінчення часу експозиції гліколевого пілінгу обов'язково скористайтеся нейтралізатором (флакон №2). Змочіть ним ватний диск, протріть оброблені ділянки шкіри, через 0,5–2 хвилини змийте великою кількістю теплої води. Якщо після цього ще відчувається печіння, нанесіть нейтралізатор повторно.
4. Постпилинг догляд
Є невід'ємною частиною процедури. Нанесіть живильну маску (наприклад, Натуральний зволожуючий фактор), а потім – зволожуючий гель або крем для обличчя (наприклад, Концентрат "Гіалурон" при жирному типі шкіри або крем "ProBio 45+" при сухому типі шкіри).
Для отримання вираженого омолоджуючого ефекту необхідно провести курс 6-12 процедур з інтервалом 5-10 днів.
РЕКОМЕНДУЄМО після процедури
Гіалурон гель для жирної і змішаної шкіри
Крем ProBIO 45+ для нормальної і сухої шкіри
Протипоказання
Індивідуальна непереносимість компонентів гліколевого пілінгу з нейтралізатором; підвищена чутливість шкіри; порушення шкірного покриву (ранки, подряпини, подразнення, лущення тощо); акне в стадії загострення; герпес у стадії загострення; бородавки та інші новоутворення; епіляція, легкий загар, використання ретиноїдів незадовго до пілінгу; гострі респіраторні і вірусні захворювання; підвищення температури тіла; вагітність і годування груддю; нещодавно проведений курс гормональної або хіміотерапії; онкологічні захворювання; гіпертонія; цукровий діабет; бронхіальна астма.
Особливі вказівки
• Після пілінгу не рекомендується: відвідування сауни і солярію, довге перебування на сонці, використання засобів догляду, засобів, що сушать шкіру або надають подразнюючу дію.
• Оскільки пілінг – це вплив 35% кислотою, після процедури можливі: невелике почервоніння (від 2 годин до 1 доби) і відлущування верхнього шару епідермісу. Необхідно по максимуму використовувати зволожуючі і живильні засоби постпилинг догляду. При високій чутливості шкіри і (або) тривалому часу експозиції можливе утворення кірочок, виразок. В цьому випадку треба зменшити концентрацію, час експозиції або відмовитися від подальшого використання гліколевого пілінгу.
|