Оригінальна продукція Арго! Низькі ціни! Безкоштовна доставка по Україні!
ДИСКОНТНА КАРТА дає перевагу купувати ВСЮ продукцію КОМПАНІЇ АРГО зі знижкою до 30%
Виробник - ТОВ "Ем-центр"
Профілактика і корекція станів при стоматитах, тонзилітах, ларингітах.
Концентрат застосовується для відновлення функціональної щільності епітелію та ефективності мікроциркуляції слизової носоглотки, прискорення процесів регенерації слизової оболонки після перенесених інфекцій; підвищення терапевтичної ефективності лікарських засобів, які наносяться на слизову оболонку ротової порожнини і горла.
Склад: комплекс речовин ферментативного гідролізу натурального коров'ячого молока симбіозом корисних бактерій ЕМ-Курунга (пептидо - і олигопептидные компоненти, хелатні комплекси нутрієнтів, ферменти, амінокислоти). Кислотність продукту – 250-350°Т.
Властивості. При місцевому застосуванні продукт зменшує набряк і гіперемію слизової оболонки ротової порожнини і носоглотки, а також шкірних покривів; інактивує дія вірусів, бактерій і грибків на поверхні слизової оболонки порожнини рота, горла, мигдалин, знижуючи мікробне та грибкову обсіменіння слизової оболонки і шкіри.
Концентрат сприяє ефективному видаленню гнійного нальоту зі слизової ротової порожнини і мигдаликів, надає загальне і місцеве антисептичну, протизапальну дію; зменшує больові відчуття при ковтанні, відчуття сухості і печіння; підвищує місцевий імунітет.
Концентрат «ЕМ-Курунга» добре переноситься, не викликає сенсибілізації та звикання. Не містить консервантів. Рекомендований вагітним і годуючим жінкам.
Показання до застосування. Концентрат ЕМ-Курунга застосовується в стоматології, при дисфункціональних і рискогенных станах ЛОР-органів, для відновлення після оперативних втручань у стоматології та оториноларингології або при підготовці до таких втручань; з метою профілактики, курації та реабілітації гострих і хронічних запальних захворювань порожнини рота і носоглотки інфекційної (вірусних, бактеріальних, грибкових), алергічної або атрофічній природи, в тому
числі:
- гострих і хронічних ларингофарингитов;
- гострих і хронічних тонзилітів;
- стоматитів;
- гінгівітів;
- пародонтитів.
Крім того, застосування продукту доцільно:
- профілактики, реабілітації та комплексної курації станів, пов'язаних з ГРВІ та іншими вірусними інфекціями;
- при протезних стоматопатиях;
- у профілактиці та курації шкірних, у тому числі грибкових станів і захворювань.
Спосіб застосування та дози.
Щоденна гігієна та заходи доклінічного впливу. Зрошувати ротову порожнину і горло по 1-2 вприскування концентрату 1-2 рази на день (краще вранці і ввечері після чищення зубів). Застосовувати продукт курсами по 1-2 тижні, або за поточними показниками при оцінці статусу ротової порожнини і носоглотки. Тривалість і кратність застосування продукту не обмежені. Рекомендовано застосовувати продукт перед нанесенням на слизову носоглотки лікарських засобів та після відвідування масових заходів в епідеміологічний період.
Профілактика ГРВІ та грипу. Зрошувати ротову порожнину по 2-3 впорскування 2-3 рази в день.
Запальні процеси ротової полості і носоглотки. Зрошувати ротову порожнину і горло по 3-4 впорскування 4-6 разів на добу, при необхідності – частіше. Розпилювач направляти на вогнище запалення.
При патології шкіри: зрошення і аплікації 2-3 рази в день протягом 3-5 днів.
Рекомендовано вагітним і годуючим жінкам.
Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів.
Форма випуску: спрей 30 мл.
Зберігати при температурі не вище +25°C і відносній вологості повітря не більше 85%, строк придатності: 2 роки, спрей 30 мл
Виробник: ТОВ «Байкал-Біотех», Росія, Іркутська область, Осінський район, с. Оса, вул. Свердлова, 78
Постачальник: ТОВ «НВО АРГО ЕМ-1» Росія, р. Улан-Уде, вул. Цивилева, 48 «П», 21.
- в комплексній терапії гастритів, виразки шлунка та 12-палої кишки, недокрів'я, імунодефіцитів, а також вірусних, бактеріальних і онкологічних захворювань;
- для профілактики дисбактеріозу, як загальнозміцнюючий засіб для відновлення мікробіоценозу кишечника після антибіотико-, хіміотерапії;
- в якості функціонального харчування при важких фізичних навантаженнях, хронічної втоми;
- при лікуванні молочниці.
З ЕМ-курунги можна приготувати кисло-молочний напій або медовуху . І той, і інший напій рекомендується вживати: дорослим — по дві склянки на день (вранці натщесерце, ввечері — перед сном); дітям — у половинній дозі (по півсклянки 2 рази на день).
Виробник ― ТОВ "ЕМ-ЦЕНТР"
Дорослим рекомендується застосовувати капсулированную форму, так як при попаданні в кисле середовище шлунка, частина корисних бактерій гине. У дитячій практиці можна застосовувати некапсулированные пробіотики (таблетки, порошки), так як кислотність шлункового соку у дітей невисока.
Склад: симбіоз біфідо-, лактобактерій, оцтовокислих, пропіоновокислих та інших бактерій, лактострептококков, молочних дріжджів, а також ферменти, амінокислоти, в тому числі всі незамінні, вітаміни, макро - і мікроелементи.
Мікрофлора кишечника може бути значно порушена шляхом таких зовнішніх впливів, як терапія антибіотиками, хіміо-, променева терапія, хірургічне втручання, а також внаслідок невідповідного або незвичного живлення, зміни води, зміни клімату і інших умов. ЕМ-Курунга регулює рівновагу кишкової мікрофлори і нормалізує її складу. Оздоровчий ефект забезпечується унікальним складом і властивостями симбіозу біфідо-, лактобактерій, оцтовокислих, молочнокислих стрептококів, дріжджів, які, розмножуючись в кишечнику, виділяють ферменти, біологічно активні речовини, що пригнічують ріст і розвиток патогенної та умовно патогенної мікрофлори.
Внаслідок цього процесу в кишечнику нормалізується мікробний склад до відповідної еволюційно сформованої норми, очищаються його стінки від неперевариваемых залишків їжі, що сприяє активному виведенню токсинів з організму, безперешкодної доставки біологічно активних і поживних речовин.
Входить до складу ЕМ-Курунги молочна кислота та її буферні солі відновлюють нормальне значення кислотності в шлунково-кишковому тракті незалежно від того, чи страждає пацієнт від підвищеної чи зниженої кислотності.
ЕМ-Курунга підсилює захисні функції організму завдяки стимуляції імунної відповіді. ЕМ-Курунга стимулює напрацювання організмом ендогенних інтерферонів, що забезпечує оптимальне функціонування імунної системи.
При застосуванні ЕМ-Курунги відзначається прискорення виведення сальмонел після сальмонеллезного ентериту, що зумовлене стимуляцією росту ацидофільної анаеробної кишкової флори і її подальшим антагонистическим впливом на сальмонели.
ЕМ-Курунга дозволяє полегшити роботу печінки та підшлункової залози, з подальшим очищенням печінкових проток і відновленням функцій печінки. При її прийомі знижуються больові відчуття в області ШЛУНКОВО-кишкового тракту, печінки. При деяких типах дисбактеріозів на першому етапі спостерігається рясне газоотделение.
Після прийому препарату суттєво знижується ступінь і швидкість алкогольного сп'яніння при вживанні спиртних напоїв.
ЕМ-курунга має відновлювальний ефект при дисбактеріозі, інших захворюваннях шлунково-кишкового тракту, бронхолегеневої патології, при анемії, імунодефіцитних станах, пов'язаних з вірусними, бактеріальними та онкологічними захворюваннями.
Під впливом ЕМ-Курунги нормалізується травлення; абсорбцію і метаболізм заліза, кальцію; всмоктування жирів, білків, вуглеводів, тригліцеридів, амінокислот, дипептидов, цукрів, солей жовчних кислот, поліпшується синтез вітамінів. Відновлюється кислотність середовища в шлунково-кишковому тракті.
Показання для застосування:
- порушення фізіологічної флори товстого і тонкого кишечника (під час і після лікування антибіотиками або сульфаніламідами, хіміо - і променевої терапії, хірургічного втручання);
- синдром недостатності травлення, диспепсії: діарея, метеоризм, запори;
- синдром старечого кишечника (хронічні, атрофічні гастроентерити);
- розлади з боку шлунково-кишкового тракту, викликані зміною клімату, харчового отруєння;
- Захворювання шлунково-кишкового тракту (дисбактеріоз, гастрит, виразкова хвороба, неспецифічний коліт, захворювання печінки та підшлункової залози і ін
- гастроентерит, коліт; гіпо - і анацидних станів;
- энтерогенных захворювань жовчного міхура і печінки;
- Гострі кишкові інфекції у комплексній терапії (дизентерія, сальмонельоз, черевний тиф, паратифи, ентеровірусна інфекція, ієрсиніози тощо)
- Стоматити, захворювання ясен
- Хронічні процеси дихальних органів, включаючи туберкульоз
- Гінекологічні захворювання (хр. запальні процеси, кандидоз (молочниця), баквагиноз (гарднерельоз) та ін.)
- Шкірні захворювання і алергії, кропив'янка, екзема
- Лікування дітей з гіпотрофією і дітей, які відстають у розвитку
- Відновлення мікрофлори після антибіотикотерапії, терапії цитостатиками, гормонами, нестероїдними протизапальними препаратами, променевої терапії, хіміотерапії і т. п.
- Профілактика онкологічних захворювань та імунодефіцитних станів
- Підвищення резистентності до ГРВІ та застудних захворювань
- сальмонельозу у стадії реконвалесценції (в тому числі дітей грудного віку).
Для місцевого застосування:
- Захворювання шкіри в різних проявах
- Порушення мікрофлори статевих органів жінок
- Тріщини сосків у годуючих матерів
- Молочниця ротової порожнини у новонароджених
- При нежиті (санація носових ходів) і для профілактики грипу та ГРВІ
- У косметології (очищення шкіри особи) у вигляді масок
Спосіб застосування і дозування:
ЕМ-Курунгу приймають всередину 3-4 рази на добу до або під час прийому їжі, запиваючи невеликою кількістю теплої рідини:
- дорослим: по 1-2 дози (1 доза – 1 капсула або 1 таблетка) на прийом;
- дітям: по 1 дозі на прийом.
Кратність і тривалість прийому ЕМ-Курунги знаходиться в прямій залежності від стану організму людини. При наявності хвороби (затяжному або хронічному перебігу гострих кишкових інфекцій; тривалій кишковій дисфункції невстановленої етіології; неспецифічному виразковому коліті; хронічних колітах і ентероколітах; дисбактеріозах різної етіології, у тому числі викликаних застосуванням антибіотиків; запальних захворюваннях різних систем і органів) кратність прийому слід збільшити до 7-10 доз в день (1 доза – 1капсула або 1 таблетка). Приймати до повного одужання. При запорах приймати по 3-4 дози на ніч. Після покращання стану добова доза може бути зменшена наполовину. При застосуванні ЕМ-Курунги по 1 дозі через кожну годину, у онкохворих до і після хіміотерапії усувається пронос і блювота. На відновлювальному і противорецидивном етапі також бажано дотримуватися дозування: по 1 дозі кожну годину, перерви – під час сну. Досягається ефект залежить від кратності прийому.
Найбільш ефективне використання ЕМ-Курунги з профілактичною метою: 1-2 дози на день у вигляді 2-4 курсів на рік за 40 днів. Для хорошого травлення та зниження навантаження на печінку і нирки можна приймати регулярно з прийомом їжі.
При бажанні, можна перейти на профілактичний прийом кисломолочного напою.
Приготування ЕМ-курунги З ТАБЛЕТОК ЕМ-КУРУНГА:
1. Найпростіший спосіб приготування лікувального кисло-молочного напою полягає в наступному: в літрову банку з 1,5%-м коров'ячим молоком стерилізованим або пастеризованим додати 1 ч. л. меду і 10 таблеток «ЕМ-курунги». Все перемішати, закрити кришкою і залишити, періодично помішуючи, при кімнатній температурі на 2-3 доби. Розшарування і закисання молока говорить про готовність кисло-молочної курунги. Перед вживанням перемішати. Для щоденного відновлення напою щоразу залишати не менше 1/3 банки і додавати доверху молока. Кожна перебудова симбіозу при додаванні молока супроводжується «випаданням» тих чи інших штамів, тому для підтримки симбіозу і хорошого лікувального ефекту через кожні 3 тижні в напій потрібно додавати ще по 10 таблеток або приготувати закваску заново. Кисло-молочний напій «ЕМ-курунга» ідеально підходить для зміцнення здоров'я людям з II, III і IV групами крові.
2. Більш приємним на смак є курунговая медовуха. Цей напій більш фізіологічний для осіб з I групою крові. У літрову банку з нехлорованої кип'яченої і охолодженої до кімнатної температури водою додати 10 таблеток ЕМ-курунги і 1 ст. л. меду. Перемішати і залишити на добу-двоє при кімнатній температурі. Далі підтримувати симбіоз тим же способом, що і у випадку з кисло-молочним напоєм. Якщо в наявності є готова курунга у вигляді кисло-молочного напою, то для приготування курунговой медовухи замість таблеток можна використовувати півсклянки сироватки від цього напою.Наприклад, при заквашування на 1л кисло-молочної курунги або медовухи додають 5-10 звичайних добових доз будь-якого препарату серії "ЛІТОВІТ" або"НУТРИКОН" При цьому посилюється дія мікрофлори курунги — за рахунок того, що мікроорганізми, «заселяючи» мікропори в мінеральних або рослинних гранулах, в більшій кількості доходять до товстого кишечника. До того ж,"НУТРИКОН" не тільки добре транспортує Ефективні Мікроорганізми в товстий кишечник, але і є для них непоганим «паливом».
Рекомендації по застосуванню приготування кисломолочного напою «ЕМ-Курунга» З ПОРОШКУ:
один пакетик (2 г або 10 таблеток) сухої закваски «ЕМ-Курунга» залити 0,2–0,5 л теплого свіжого або пастеризованого молока жирністю 1,5–2,5 %. Можна додати 0,5 чайної ложки меду або цукру. Все перемішати, щільно закрити поліетиленовою кришкою. Заквашувати при кімнатній температурі (краще до 30 ºС) 2-3 доби. Щодня перемішувати. Перемішування сприяє аерації і рівномірному розподілу мікроорганізмів у заквасці, що підсилює бродіння. Виходить однорідна маса з освіжаючим, дріжджовим і легким кислувато-винним смаком. Допускається незначне відділення сироватки на поверхні, розшарування згустку в напої. Кращий варіант для заквашування – використання термоса. У готовий напій додати такий же обсяг теплого молока (1:1), залишити ще на добу. І так довести до потрібного обсягу. Надалі використовувати половину або 2/3 напою, залишаючи при цьому порцію для заквашування і щодня додаючи туди порцію молока. Якщо потрібна велика кількість напою, то можна використовувати 3-х літрові банки, відповідно збільшивши обсяг.
Ємність з напоєм зберігати при кімнатній температурі, далеко від прямих сонячних променів. Напій-квас розбавляти молоком, приблизно з розрахунку 1:2 щодня. Тобто, кислотність напою регулювати додаванням молока за смаком. Особам, що страждають підвищеною кислотністю необхідно вживати свіжоприготований некислий напій.
Зауваження: при багаторазовому розведенні (більше 15) кисломолочного продукту концентрація корисних мікроорганізмів поступово знижується. Для підтримки ефективності продукту необхідно додавання нової порції сухої закваски ЕМ-Курунги.
Рекомендації щодо вживання напою:
Дітям від 8 місяців до 1 року: 2 рази на добу по 50 мл
Дітям від 1 року до 3 років: 3-4 рази на добу по 50 мл
Дітям від 3 до 14 років: 3-4 рази на добу по 100 мл
Дорослим: 3-4 рази на добу, всього 500 мл і більше.
Застосування під час вагітності та в період годування груддю.
Застосування ЕМ-Курунги в періоди вагітності і лактації вважається безпечним, необхідним профілактичним і відновним засобом для матері і дитини.
Приготування медового напою.
Більш приємним на смак є медовий напій. Готується він з молочнокислого напою «ЕМ-курунга» наступним чином: в літр нехлорованої кип'яченої і охолодженої до кімнатної температури води додати 3 ст. ложки напою «ЕМ-курунга» і 1 ст. ложку меду. Перемішати і залишити на добу при кімнатній температурі.
Для людей, які не вживають кисломолочні напої – це прекрасна заміна самої курунги.
Приготування курунговых фітоекстрактів.
Для цілеспрямованого лікування краще готувати на «ЕМ-курунге» або медовий напій екстракти різних рослин. Найпоширеніше – сибірська сосна. У цього дерева цілющими властивостями володіють не тільки шишки, але і хвоя, нирки, живиця.
Ліки з соснової хвої відомі з давніх часів. І не дивно: соснові голочки – джерело вітамінів С, К, В1, В2, Р, каротину та багато іншого.
Як загальнозміцнюючий напою при авітамінозі і хронічному бронхіті рекомендовано наступне.
Ретельно промийте хвою, подрібніть, покладіть у скляну банку, змішавши з цукром в пропорції 4:1. Дві столові ложки суміші додайте 1 літр медового напою, настоюйте добу. Приймайте цей коктейль здоров'я по склянці вранці і ввечері. Гарний такий коктейль і для боротьби із зайвою вагою, гінекологічними та шкірними захворюваннями.
При застудах, пневмоніях, ревматизмі, подагрі і шкірних захворюваннях дві столові ложки бруньок сосни, зрізаних разом з гілками взимку або ранньою весною і висушений під навісом, заливають склянкою окропу, охолоджують до кімнатної температури, заливають до 1 літра медового напою, настоюють добу і п'ють по склянці 5 раз на добу.
Хвойної цілительки підвладне й таке, як туберкульоз легенів. 10 – 12 соснових шишок середнього розміру залити в трилітровій банці доверху «ЕМ-курунгой». Щодня приймати по склянці 8 – 10 разів, всього до 1 – 1,5 літрів напою, і кожен раз доливати молока доверху. Шишки міняти 1 раз у 15 днів. Якщо з часом «соснова» курунга буде погано закисати, додати склянку – іншої звичайної, добре закисленной «ЕМ-курунги».
Таким чином, можна використовувати будь-які рослини або збори, задаючи «ЕМ-курунге» або медового напою певні лікувальні властивості, якими володіють ті чи інші рослини.
Сироватка «ЕМ-курунга». (гінекологічні захворювання)
У гінекології добре використовувати сироватку «ЕМ-курунги». Для цього її розводять водою у співвідношенні 1:10 і проводять спринцювання. При нежиті можна проводити санацію носових шляхів сироваткою, розведеною водою у співвідношенні 1:20. У косметології очищають особа сироваткою, а так само використовують як маску, завдаючи густу масу «ЕМ-курунги» на 10 – 20 хвилин. При алергічних висипаннях можна зробити компреси або протирання сироваткою.
Корисні поради.
- Чим кисліше «ЕМ-курунга», тим вона корисніша. Правильно приготовлена «ЕМ-курунга» являє собою пінистий напій кислувато-винного смаку зі своєрідним ароматом.
- Перед вживанням для зниження кислотності можна додати трохи молока. Але люда з першою та другою групою крові, як правило, погано переносять молоко, тому їм краще вживати закисленную «ЕМ-курунгу», в якій лактоза і молочний білок вже перероблені мікроорганізмами. Для розкислення в цьому випадку краще додати лужну мінералку, а також цукор або мед, або варення. Замість мінералки можна використовувати некислі соки.
- При вживанні «ЕМ-курунги», щоб уникнути диспепсії, в перші 1-2 дні обмежити разовий прийом в межах 0,25 – 0,5 склянки.
- Щоб уникнути неприємного запаху посуд з-під «ЕМ-курунги» необхідно міняти щотижня. Запах з'являється не від самої «ЕМ-курунги», а від країв банки і кришки, де без доступу до свіжого молока (харчування) відбувається аутоліз (розкладання) дріжджів.
- При приготуванні маринадів, солінь з овочів, грибів дуже корисно додавати в кожну банку по 1 ст. ложці курунговой сироватки. У цьому випадку «курунговые» овочі і гриби стають набагато корисніше, смачніше і відрізняються особливим хрускотом.
- З курунгового тіста виходять смачні хлібобулочні вироби. Для цього в тісто додається раскисленная «ЕМ-курунга».
- Для різноманітності можна готувати окрошку з курунговой медовухи. Рецепт приготування окрошки звичайний, тільки замість квасу застосовується медовуха.
- Не слід при приготуванні первинної закваски застосовувати йодированное, а також відновлене молоко (з сухого молока).
- Для відновлення краще вживати «ЕМ-курунгу», для зниження – медовий напій з екстрактом хвої.
- При курунголечении бажано дотримуватися дієти відповідно до групи крові.
- Фітопрепарати для курунговых екстрактів краще підбирати методом біорезонансного тестування або методом спеціальної гемодиагностики.
- Суворих обмежень щодо доз, схем застосування, віком, способів приготування немає. Як мовиться, на смак і колір – товаришів немає. Курунголечение, як і приготування курунговых напоїв, ― процес творчий.
- Якщо при застосуванні неякісного молока або випадковому забрудненні посуду смак «ЕМ-курунги» змінився, краще всього приготувати закваску заново.
- При лікуванні шлунково-кишкових захворювань немає підстави призначати велика кількість «ЕМ-курунги», т. к. лікувальний ефект досягається при порівняно малих дозах. А при лікуванні бронхолегеневих захворювань, особливо туберкульозу, простих хронічних інфекціях – добову дозу «ЕМ-курунги», курунговой сироватки або медового напою можна через тиждень прийому збільшити до 3-х склянок і більше.
«ЕМ-курунга» в таблетованій і капсулированной формі.
Для тих, хто в силу обставин не може готувати напій, пропонується «ЕМ-курунга» в таблетованій і капсулированной формах.
Рекомендована доза:
- Для лікування – по 1 табл. (капс.) 3 – 4 рази в день
- Для профілактики – по 1-2 табл. (капс.) в день
- При харчових отруєннях, діареї – по 2 табл. (капс.) через кожну годину до припинення хворобливих симптомів, далі за звичайною схемою.
Таблетки можна чергувати з прийомом напою: вранці і ввечері приймати напій, вдень – 1-2 таблетки (капсулі).
Для місцевого застосування:
- Шкірні захворювання на порізи і гнійні рани – сухий порошок, дерматит, діатез – аплікації густою масою напою на 10-15 хвилин, змивати теплою водою, промокнути сухим рушником.
- Порушення мікрофлори статевих органів жінок ( тампони, спринцювання).
- Молочниці ротової порожнини у новонароджених (обробляти материнську груди до годування або порожнину рота новонародженого).
- Робити аплікації на ясна, таблетки тримати у роті при захворюваннях порожнини рота.
- Додавати в мазі.
- У косметології (очищення шкіри особи) у вигляді масок 10-15 хвилин, змивати теплою водою.
Напій Курунга ― ефективний засіб при гіпертонії, нормалізація тиску
Готується лікувальний кисло-молочний напій з сухого порошку "Ем-курунга", це симбіоз основних корисних харчових мікроорганізмів (понад 90 видів, одні нейтралізують токсини, інші виробляють корисні речовини, в т. ч. вітаміни).
Беріть один пакетик порошку (2 г), а якщо таблетки, 10 штук, один літр молока (бажано 1% або 2,5% жирності, оскільки, чим більша жирність, тим виробник більше додає консервантів, які вбивають мікроби).
Перший раз при заквашування, ще додаю 1 ч. ложечку натурального меду. У наступні рази ( приблизно 20 разів) залишаємо пів склянки готового напою для закваски, додаю тільки молоко і 1 чайну ложку морської солі ДЛЯ ВАНН (без ароматизаторів). Сіль тільки Соликамская з моря Пермського періоду (вона екологічно чиста). Всі інші морські солі (выварочные, выпаренные) – не МОЖНА, там в основному солі Na+(NaCl), а їх нам і так вистачає. А в Соликамской - до 64 мікроелементів.
Виходить дуже смачно для мене і дуже корисно, особливо при ГІПЕРТОНІЇ.
Как объяснил врач Миронов А. Н. микроорганизмы в напитке перерабатывают эти соли в доступные для питания клеток нашего организма. Когда клетки будут напитаны солями Ca+, K+, Zn+, Mg+, Cu+ и др., то выравнивается осмотическое давление, т.к. в межклеточной жидкости растворены, в основном , соли Na+. Когда количество солей в межклеточной жидкости, превышает соли в клетке, то идёт давление жидкости на мембрану клетки и наш организм вынужден повысить артериальное давление.
Якщо приймати щодня по 1 літру напою з "Ем-курунга", то насичення всіх клітин нашого організму цими дефіцитними солями відбудеться не раніше, ніж через 3-4 тижні.
|
Протипоказання: індивідуальна непереносимість. ЕМ-Курунга добре переноситься, не викликає звикання. Побічних дій до теперішнього часу не виявлено.
Форма випуску:
таблетки 30 штук по 0,25 г
таблетки 60 штук по 0,25 г
капсули 60 штук
порошок 3 пакетики по 2 р.
Термін придатності: 2 роки від дати виготовлення.